07.06.2014 Posiedzenie ZG i Zjazd Delegatów w Kozach

Posiedzenie ZG i Zjazd Delegatów PTT w Kozach.

7 czerwca 2014 roku członkowie Zarządu Głównego wraz z Delegatami zostali zaproszeni do Pałacu Czeczów w Kozach na Zjazd Delegatów Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego. O godz. 10:00 swoje III Posiedzenie rozpoczął Zarząd Główny IX Kadencji. Porządek obrad został zatwierdzony przez zgromadzonych i mogliśmy przejść do omawiania następujących po sobie punktów. Jednym z nich było zatwierdzenie sprawozdań i protokołów z ubiegłego roku. Nastąpiły również zmiany w składzie Zarządu, przyjęto rezygnację dotychczasowego sekretarza Mariusza Ryńcy, a w jego miejsce powołano Natalię Zacharewicz z Koła PTT w Balicach. Zarekomendowano również do objęcia funkcji skarbnika Joannę Gąsiorek z Oddziału w Chrzanowie (kandydaturę tę Delegaci PTT przyjęli na późniejszym Zjeździe). Dyskusje i propozycje zostały podjęte podczas ostatniego punktu zebrania - wolnych wniosków. Po krótkiej przerwie po obradach Zarządu, rozpoczął się Zjazd Delegatów. Przybyło 47 osób, w tym z Tarnowa Kinga Buras, Jerzy Zieliński, Janusz Foszcz, Andrzej Piątek i Marek Trojan.


07.06.2014 - Posiedzenie ZG i Zjazd Delegatów PTT w Kozach - (fot. Jerzy Zieliński)

Zostały przedstawione sprawozdania i protokoły, również podjęto dyskusje na temat organizacji kursów przewodnickich. Podczas wolnych wniosków, zostały poruszone ważne tematy i propozycje. Po zakończeniu obrad, udaliśmy się na plac przed Pałac, na którym został zorganizowany finał akcji „Sprzątamy Beskidy z PTT 2014”. Wiele grup dzieci i młodzieży przybyło na plac z workami śmieci, zebranymi na szlakach w sobotni poranek. Zostały wręczone puchary i dyplomy dla pomysłodawców, jak i realizatorów tego projektu. Nagrody wręczał radny Sejmiku Województwa Śląskiego Przemysław Koperski. Po oficjalnej części, zostały zorganizowane różne konkurencje i konkursy dla dzieci biorących udział w akcji sprzątania. Tarnowscy Delegaci Andrzej, Janusz i Marek swoim zwyczajem, wykorzystali pogodę i bliskość szlaków, udając się na Hrobaczą Łąkę.
Ogromne podziękowania składam na ręce koleżanek z Koła w Kozach, które przygotowały prawdziwą ucztę kulinarną. Wśród wypieków i smakołyków nikt nie przeszedł obojętnie. Kawa w tak gościnnej atmosferze smakowała wybornie, a koleżanki zadbały o każdego z przybyłych gości. Dziękujemy.

Kinga Buras


07.06.2014 - Posiedzenie ZG i Zjazd Delegatów PTT w Kozach - (fot. Marcin Kolonko)

Współpraca

 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
 
 
 
 
 

RABATY DLA CZŁONKÓW

Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama