Janusz Foszcz laureatem konkursu na artykuł do Pamiętnika

Miło nam poinformować, że Janusz Foszcz - wiceprezes naszego Oddziału wygrał konkurs na artykuł do 21. tomu Pamiętnika PTT, ogłoszony przez redakcję rocznika naszego Towarzystwa. Januszowi serdecznie w tym miejscu gratulujemy, a poniżej prezentujemy notkę z wynikami konkursu opublikowaną na stronie Zarządu Głównego PTT.

"Jury w składzie: Barbara Morawska-Nowak, Szymon Baron, Tomasz Kwiatkowski (redakcja tomu), Justyna Rybka (redakcja językowa) oceniło nadesłane prace. Cieszymy się, że pomysł się przyjął i że nadesłaliście całkiem sporo dobrych artykułów. Różniły się one zarówno formą, jak i wielkością. Autor najdłuższej pracy potrzebował ośmiu stron do przekazania swych myśli; najkrótsza praca zmieściła się na jednej stronie. Pewnym zaskoczeniem było, że autorzy wszystkich nadesłanych artykułów to reprezentanci zaledwie trzech oddziałów: bielskiego, krakowskiego i tarnowskiego".

Wyniki konkursu:

I MIEJSCE (ex aequo)

  • Janusz Foszcz (O/Tarnów)
  • Marcin Kolonko (O/Kraków)

II MIEJSCE

  • Celina Skowron (O/Bielsko-Biała)

III MIEJSCE

  • Wacław Morawski (O/Bielsko-Biała)

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za nadesłane prace. Niektóre z nich pojawią się pewnie w najbliższych numerach "Co Słychać?".

Tomasz Kwiatkowski

1 % DLA PTT

 

Współpraca

 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
 
 
 
 
 

RABATY DLA CZŁONKÓW

Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama