IX Posiedzenie ZG PTT VIII Kadencji za nami

26 stycznia 2013 r., w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyło się IX posiedzenie Zarządu Głównego VIII kadencji PTT. Kilka szczegółów wyróżniało je spośród innych posiedzeń. Spotkaliśmy się na obrzeżu Gór Świętokrzyskich przy okazji obchodów X-lecia utworzenia Oddziału w Ostrowcu Świętokrzyskim. Gościnnie przyjęci, z pewnym żalem "urywaliśmy się" z koncertu, żeby zdążyć na obrady.
Jak zwykle było wiele spraw administracyjnych i finansowych, ale pojawiły się też wątki interesujące szersze grono. Jak choćby prywatyzacja PKL i nasze w tej sprawie działania mające chronić kolejkę na Kasprowy.
Istotnym tematem było przedstawienie rozliczenia wpływów z 1%. Co zaradniejsze oddziały miały co rozliczać :-). Mamy nadzieję, że w tym roku także o nas nie zapomnicie wypełniając swoje PITy.
Podsumowaliśmy obchody Roku Ochrony Przyrody oraz akcje, w których braliśmy udział.
Kolejnym tematem były sprawy wydawnicze. Mamy już praktycznie dopięty 21 tom Pamiętnika PTT w którym ukarzą się, między innymi, teksty laureatów naszego konkursu. Przygotowaliśmy też program obchodów 140-lecia powstania Towarzystwa Tatrzańskiego. W przerwie gospodarze - w osobach Grażyny Jedlikowskiej oraz Ewy i Tomka Gawlików - rozpieszczali nas przy pomocy żurku.
Ostatnim istotnym tematem obrad były przygotowania do Zjazdu. Przy okazji dwa słowa do drogich czytelników: jeśli chcecie coś wnieść do naszego Towarzystwa, realizować nowe pomysły, omijać rafy, o które my się kaleczymy - pozwólcie się wybrać na delegatów. Spotkajmy się jesienią w Zakopanem!

Tomasz Kwiatkowski


26.01.2013 - Pamiątkowe zdjęcie uczestników posiedzenia ZG PTT - (fot. Kinga Buras)

1 % DLA PTT

 

Współpraca

 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
 
 
 
 
 

RABATY DLA CZŁONKÓW

Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama