"Co słychać?" - Nr 5 (281) / 2014

Majowy, 12-stronicowy numer "Co słychać?" przynosi wiele informacji o działalności oddziałów PTT. Możemy poczytać o XV Wielkopiątkowej Drodze Krzyżowej oraz wycieczce oddziału poznańskiego na Dziewiczą Górkę. Znajdziemy krótką relację z kolejnego rajdu oddziału radomskiego, a także z zimowego wejścia na Kozi Wierch członków PTT O/Sosnowiec. Z numeru dowiadujemy się także o współpracy Oddziału PTT "Beskid" w Nowym Sączu z PD "Kamenjak" Rijeka, nowych władzach SKK PTT przy I LO w Chrzanowie oraz zawiązaniu nowego SKK PTT w Libiążu. W tej części numeru znajdziemy także notkę o urodzinach seniora - Józefa Kwiatkowskiego, relację z kolejnego etapu akcji "Sprzątamy Beskidy z PTT 2014" - tym razem w rejonie Bukowskiego Gronia oraz obszerny artykuł o XXIV Dniach Gór w Łodzi.
Po Wojtku Szarocie, którego sylwetkę przybliżyliśmy w poprzednim numerze, tym razem na wywiad z Kingą Buras zgodził się prezes ostrzeszowskiego oddziału PTT, Józef "Baca" Michlik.
Numer uzupełniają artykuł Niny Mikołajczyk o sekwojach, refleksja Antoniego Leona Dawidowicza na temat pomysłu zorganizowania Zimowej Olimpiada w Małopolsce, relacja Nikodema Frodymy z IX Rajdu Collegium Physicum oraz Barbary Morawskiej-Nowak z przebiegu Zielonej Debaty.

Życzymy przyjemnej lektury! (pobierz -> 0,99 MB)

Współpraca

 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
 
 
 
 
 

RABATY DLA CZŁONKÓW

Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
Reklama
 
 

Ultimate Facebook Like Box Slider